Menu
Your Cart

HorusCam

Hiçbir Şey
Gözünüzden Kaçmasın
HorusCam 4G serisi fotokapanlar 0.4sn tetikleme süresi ve 4G GSM hatları ile tam uyumlu olarak çalışır.
Türkiye için özel üretilmiş Türkçe menüye sahip ve tüm yerli operatörleri otomatik destekleyen yapısı ile kolay kurulum imkanı sağlar.
Detaylı Bilgi
Küçük ve Etkili
HorusCam 3G küçük ebatlı, ayrılabilir tasarımı ile kolay gizlenebilen etkili bir fotokapandır.
CMOS sensör teknolojisi ile keskin ve parlak görüntülere ulaşmanıza yardımcı olurken gövdesinde bulunan PIR sensör yapısı ile 20m mesafeye kadar hareket algılaması yaparak aktive olur.
56 adet görünmez IR LED aydınlatması ile karanlıkta dahi görüntüleme yapabilecek kabiliyettedir. Tamamen Türkçe menü ve Türk GSM servis sağlayıcılarla tam entegre olarak geliştirilen bu modelle kolaylıkla kurulum yapabilir ve kullanıma sahip olabilirsiniz.
Detaylı Bilgi

HorusCam

HORUSCAM STANDART 12MP HORUSCAM STANDART 12MP
-100 %
Model No: 3.0C
HorusCam yüksek tetikleme hızına bir fotokapandır. Yüksek çözünürlükte fotoğraf çekimi ve video kayıdı yapabilen HorusCam CMOS sensör teknolojisi ile düşük aydınlatma şartlarında yüksek kalitede görüntülere ulaşmanızı sağlar. Gövdesindeki PIR (Pasif Infra Red) sensör yardımı ile 20 metre mesafeye..
0,00TL 0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
HORUSCAM WIRELESS 3G HORUSCAM WIRELESS 3G
-100 %
Model No: 3.0CG
HorusCam Wireless 3G yüksek tetikleme hızına sahip GSM şebekesi üzerinden anlık görüntü aktarımı yapabilen bir fotokapandır. Yüksek çözünürlükte fotoğraf çekimi ve video kaydı yapabilen HorusCam Wireless 3G CMOS sensör teknolojisi ile düşük aydınlatma şartlarında yüksek kalitede görüntülere ulaşm..
0,00TL 0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
HORUSCAM WIRELESS 4G HORUSCAM WIRELESS 4G
-100 %
Model No: 4.0CG
HorusCam Wireless 4G yüksek tetikleme hızına sahip GSM şebekesi üzerinden anlık görüntü aktarımı yapabilen bir fotokapandır. Yüksek çözünürlükte fotoğraf çekimi ve video kaydı yapabilen HorusCam Wireless 4G CMOS sensör teknolojisi ile düşük aydınlatma şartlarında yüksek kalitede görüntülere ulaşm..
0,00TL 0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
HORUSCAM 3G ÇELİK KORUMA KUTUSU
-100 %
Model No: CK3G
HorusCam 3G ve Standart 12MP model fotokapanın daha iyi korunması için metalden yapılmış bu koruma kutusu, kilit bağlantısı ve kolay montaj için özel olarak dizayn edilmiştir. Fotokapanın şiddetli hayvan saldırılarından zarar görmesinin önlenmesi dışında, bu güvenlik kutusu da hırsızlığa karşı ekstr..
0,00TL 0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
HORUSCAM 4G ÇELİK KORUMA KUTUSU HORUSCAM 4G ÇELİK KORUMA KUTUSU
-100 %
Model No: CK4G
HorusCam 4G model fotokapanın daha iyi korunması için metalden yapılmış bu koruma kutusu, kilit bağlantısı ve kolay montaj için özel olarak dizayn edilmiştir. Fotokapanın şiddetli hayvan saldırılarından zarar görmesinin önlenmesi dışında, bu güvenlik kutusu da hırsızlığa karşı ekstra koruma sağlar. ..
0,00TL 0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)

HORUSCAM TEKNOLOJİLERİ

Yenilikçi ve yüksek teknolojili HorusCam fotokapanlar hakkında bilgiler ve içerikler